narlıdere klima servisi

İzmir Klima Servisi olarak klima sektörüne başladığımız günden beri siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün izmir klima servisi olarak yenilendik kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara taşıdık.

İzmir Klima Servisi’mizde tam donanımlı araç filomuz eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza anında yanıt veren, aynı günde servis imkanı sunuyoruz.

İzmir ve Narlıdere bölgesine servis sunan İzmir Klima Servisimiz anında çözümlerle kesin teşhis ve garantili iş ve işçilikle her an yanınızdayız.

İzmir Klima Servisi olarak klima ile ilgili bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz ve Narlıdere ve İzmir’e 7/24 klima servisi hizmeti sunuyoruz.

Genelde problemler :
Klima soğutmuyorKlima ısıtmıyorKlima su akıtıyorKumandası çalışmıyorKlima ses yapıyor bu gibi sorunlarınızı anında cevap veriyoruz.

Klimalarınıza düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlınızı büyük derecede tehdit edebiliyor ve klimanıza ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz klima kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klimalarınızı kullandığınız sürece kendiniz 20-30 günde bir toz tutucu filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Biz İzmir Klima Servisi olarak; Klima’larınıza gözümüz gibi bakıyoruz arızabakımmontaj gibi hizmetlerimizden sonra ilk günkü haliyle teslim ediyoruz.

İzmir Klima Servisi Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz :
Klima MontajıKlima DemontajıKlima Gaz ŞarjıKlima BakımıKlima KumandasıKlima Onarımı ve Tamiri hizmetleri sunuyoruz.

klima servisi narlıdere

Klima Arızaları

Klima arızaları bir çok çeşitlilik gösterebilir. En çok görülen arızalar klimaların tamamen çalışmayı durdurma arızası olarak bilinmektedir. Klima arızalarından tamamen çalışmayı durdurma arızası bir çok nedenden dolayı oluşabilir. Klimanın kumandasının çalışmıyor olması ilk akla gelen klimanın çalışmama arızasının nedenlerinden olarak sayılabilir. Narlıdere Klima Servisi olarak tüm klima çalışmama arızaları hususunda 7/24 hizmet vermekteyiz. Klima arızalarından kurtulmak için 0850 304 83 20 numaralı telefondan bizlere ulaşarak hizmet alabilir ve bu sayede hizmet kalitemizi öğrenebilirsiniz. Narlıdere Klima Servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetler sonrasında bir yıl geçerli olmak üzere garanti belgesi uygulaması yapmaktayız. Klimalarda görülen arızalar arasında fan sistemi ile çalıştığı için fan arızaları da çoğu kez görülmektedir. Fan arızalarının giderilmesinde de sizlere destek veriyoruz. Klima arızaları ile karşı karşıya kaldığınızda klima arızasının neden olabileceği hakkında fikir yürüterek klima servisimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Klima arızanız eğer çok basit bir sistem ile çözülecek durumda ise bizden destek alabilirsiniz.

izmir narlıdere klima yetkili servisi